Десерт „Шампань“

Veröffentlicht von

Під час монотонної роботи за комп‘ютером неочікувано в голову може закрастись ідея з’їсти щось смачненьке. Проте, це має бути щось швидке в приготуванні, щоб розгрузитись на декілька хвилин від роботи та приступати до неї з новими силами та гарним настроєм! Ох, як ми вас розуміємо! Саме тому, підготували для вас надзвичайно простий та дуже смачний рецепт десертику під назвою «Шампань». А чому саме така назва? Це пов‘язано з подачею десерта, адже вона оформлена у красивому бокалі, який так і привертає всю вашу увагу! До складу цього оригінального смаколику входить кольоровий зефір, арахіс в солоденькому шоколаді, ніжний джем, пісочне печиво та кисломолочний сир. Декілька простих рухів і десерт готовий для того, щоб принести вам море вражень!

десерт рецепт
Давайте детальніше розглянемо, яка саме кількість продуктів нам потрібна, щоб отримати 1 солоденьку порцію: 
– сир кисломолочний ( приблизно 80 грамів) 
– зефір зеленого кольору ( 3 штуки)
– пісочне печиво ( 2 штуки) 
– джем на ваш смак ( 1 столова ложка)
– арахіс в шоколаді ( близько 50-ти грамів) 

Час приготування – 5-7 хвилин

десерт інгредієнти
Детальний опис процесу приготування 
Крок 1.

Розпочнемо з пісочного печива. Його потрібно помістити глибоку посудину та розім‘яти за допомогою виделки. Також можна скористатись блендером, щоб пришвидшити та спростити процес.

ніжний десерт

Але слідкуйте за тим, щоб не роздрібнити печиво надто сильно. Краще, щоб подекуди були більші грудки ( так смак печива буде більше відчуватись у десерті, а не губитиметься серед інших інгредієнтів). 

яскравий десерт


Крок 2. 
Тепер приступіть до кисломолочного сиру. Обирайте сир більш жирної консистенції, адже він матиме яскраво виражений молочний смак. Помістіть його у посудину та розімніть виделкою на дрібні грудки. Також зверніть увагу на колір сиру, якщо він має більш жовтий відтінок та надто різкий смак – такий сир вже не першої свіжості і від покупки краще відмовитись.

смачний десерт

Крок 3.
Наступним буде шоколадний арахіс. Підготуйте потрібну кількість та відкладіть на окрему тарілку очікувати свого виходу.

легкий десерт

Крок 4.
Зелений зефір покладіть на тарілку та також подрібніть на дуже маленькі шматочки. До речі, колір зефіру ви можете обирати за власними вподобаннями. 

оригінальний десерт
Крок 5. 
Тепер візьміть великий бокал, помістіть на дно подрібнене печиво, зверху викладіть шар із кисломолочного сиру, посипте туди дрібні шматки зефіру. Далі викладіть горошки шоколадного арахісу та полийте все джемом. За бажанням прикрасьте все листочком м‘яти. 

десерт приготування

Як бачите, приготування справді просте та швидке, а задоволення від такого апетитного та яскравого десерту гарантовано.Смакуйте на здоров’я!

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert