„Крафт“

Veröffentlicht von

Прохолодно. Аж хочеться погрітись біля каміна з горнятком чаю або насолодитись вітамінним десертом „Крафт“. Це витончений десерт з літніми ягодами, аж занурюємось в саме літо. Все всім відомо, що фрукти ми ставимо на зберігання в морозильники. Тому й насолоджуватись можемо в будь-яку пору року. Це не повторне поєднання яке перед яким не можливо втриматись. То ж запросіть друга дитинства, та згадуйте свої щасливі роки дитинства. Вони мчать, і час не зупинити, та знайдіть час і для себе, це дуже зближує й надає сил й енергії творити більше. Ми не в силі, щось повернути назад, і щось змінити, ми лише зможемо інше поступити в даній ситуації. Це залишайте щось на завтра, коли можна зробити це сьогодні. Отже, повний вперед виправляти свої помилки, та творити чудеса серед насичених буднів. 

десерт оригінальний

Повертаємося до нашого смачного десерту „Крафт“ й готуємо разом із продуктів, які знайдуться в кожної господині на кухні й холодильнику:
Печиво пісочне – 100 грамів
Чорниця звичайна – 120 грамів
Ківі (середнього розміру) – 2 штуки
Зефір – 2 штуки
Сметана – 150 грамів
Цукор до смаку

десерт рецепт

Короткі відомості продуктів та техніки приготування
Печиво пісочне, зі смаком пряженого молока, оскільки буде дуже відчуватись смакові властивості з іншими продуктами. Печиво подрібнюємо за допомогою блендера, тоді буде однакові крихти.

десерт корисний

Чорниця звичайна, якщо це літо, то краще використовувати свіжу, а як інші пори року, то будемо брати морожену. Вже давно відомо, що чорниця дуже корисна лісова ягода. Її дивовижний колір й кислуватий смак робить страви витонченими. Часто використовують для соусів, десертів, сушать, роблять джеми. Розморожуємо на паперовому рушнику, щоб зразу була сухою.

десерт апетитний

Ківі, це також не менш корисний фрукт, як чорниця. Використовують для салатів, закусок та десертах. Чудове поєднання не зрівняти ні з чим. Тож ківі промиваємо під проточною водою, витираємо, обчищаємо від шкірки та нарізаємо на дрібний кубик.

десерт вітамінний

Зефір використовуємо двох кольорів: білий, рожевий, щоб був яскравішим десерт. Нарізаємо на дрібний кубик.

десерт легкий

Сметану з цукром збиваємо за допомогою міксера до пишної піни. Сметана збільшиться у 2 рази.
Беремо стакан високий, на низ подрібнене печиво, чорниця, ківі кубиком, зефір та сметана, й за такою послідовністю, викладаємо шарами до повного стакана. Легким, смачним й одночасно корисним десертом „Крафт“ можна відпочивати й мріяти. 

десерт вишуканий

Смачного!

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert