„Вишня на снігу“

Veröffentlicht von

Вишуканий десерт „Вишня на снігу“ дуже ніжний й простий в приготуванні. Основою є італійський сир маскарпоне, його щедро використовують у кулінарії. Так і хочеться спробувати цей ніжний італійський сир та хоч відчути смак Італії. От, поринемо у свої мрії й думками в затишне кафе з гарним краєвидом і будемо смакувати витончену ніжність та пристрасть, яка нас зачарує на довго. Смакувати легкий десерт „Вишня на снігу“ можна насолоджуватись з коханим чоловіком і він буде нас зігрівати у як ту ж вишню на снігу. Налийте в келихи улюбленого вина та набирайтесь сили й енергії. Бо такі думки нас не покинуть й захочеться повернутись ще. Десерт можна готувати в домашніх умовах для святкового й щоденного столу, легкий у приготуванні. Зачаровуйте своїх близьких і готуйте смачний десерт на своїй кухні хай смак Італії спробу кожна людина.

десерт вишуканий

 Отже, готуємо разом з таких інгредієнтів:
Сир маскарпоне – 200 грамів
Кокосова стружка – 50 грамів
Коктейльна вишня – 3 штуки
Зерна кави – 10 грамів

десерт інгредієнти

Технологія приготування смачного десерту „Вишня на снігу“
Сир маскарпоне широко використовують у десертах різного приготування. З сиру готують ніжні креми для про слойки тортів, прикрас тортів, тірамісу також активно готують з сиру, чизкейк. Витончений смак з ледь відчутною кислинкою можна використовувати до різних закусок, салатів та помазанок. Для приготування десерту, сир збиваємо за допомогою блендера, щоб сир був більш пористий, легкий та ніжний.

десерт ніжний

Кокосову стружку додаємо до готового сиру і добре перемішуємо.

десерт легкий

Вибираємо гарну коктейльну вишню, можна брати й консервовану власному соці. Також можна замінити на інший консервований фрукт, який краще смакує. Ми використовуємо цілу вишню, яка на вигляд ніби свіжа.

десерт фруктовий

Кавові зерна використовуємо для прикраси.

десерт любителів

Використовуємо десертну тарілку або ж салатник, акуратно викладаємо попереднього приготовлений крем – сир, зверху гарно ставимо три коктейльні вишні й прикрашаємо зернами кави, та візерунком білого шоколаду. 

десерт зачарований

Тож готуйте легкий десерт „Вишня на снігу“ у своє задоволення і балуйте рідних, а смак нагадає Вам Італію й теплі спогади. Смачного!

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert